+90 552 707 35 55 [email protected]

Wieberr

WİEBERR

Birçok sektörde faaliyet gösteren koçkar makine kimya san. Ve tic. A.ş. olarak, Wieberr markasıyla temizlik ve hijyen ürünleri  üretimi yapmaktayız. Koçkar kuruluşundan itibaren müşteri beklentileri ve pazar talepleri doğrultusunda ürün çeşitliliğini artırma çalışmalarını sürdürmüştür. Üretimini gerçekleştirdiği oto bakım ve temizliği, halı bakım ve temizliği,  çamaşır hijyen ve temizliği, mutfak hijyen ve temizliği, genel temizlik ve hijyen, kişisel temizlik ve hijyen ürünleri ile oteller, hastaneler, çamaşırhaneler, restoranlar, gıda işletmeleri, fabrikalar, temizlik şirketleri, okullar ve her sektörden kurumun ihtiyaçlarına özel profesyonel çözümler sunmaktayız. Koçkar olarak sektördeki gelişmeleri pazardaki yeni talepleri yakından takip edip ar-ge çalışmalarına önem vererek bilgi, tecrübe, birikimimizle üretim yapmaktayız.

Üretime 2005 yılında  sakarya tesislerinde başlamış olup 2018 yılında kazakistan, 2019 yılında ukrayna ve 2020 yılında azerbaycan’ da yerel ortaklarla birlikte kurulan üretim tesislerimizde wieberr markasıyla üretime devam etmektedir.ulusal başarının elde edilebilmesi için küreselleşmenin öneminin bilinci ile bütün gayretimizle yurtdışı üretim ve ihracat çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Dış pazarda 2010 yılında komşu ülkelerle başlayan ihracatımız bugün itibariyle wieberr markasıyla orta asya, avrupa, amerika, afrika, arap yarımadası ağırlıklı olmak üzere 54 ülkeye ulaşmıştır. İç pazarda bayii, müşteri ve e-ticaret pazarlama sistemi oluşturarak, ülkenin tamamında yaygın pazar ağı oluşturmuştur.

 

Koçkar olarak son yıllarda ülkemizde ve dünya’da çevre, insan sağlığı ve güvenliği kavramlarının anlamlarının değiştiğinin ve doğal kaynakların kıtlığının bilinci ile insanların temel ihtiyaçlarından olan temizlik ve bakım ürünlerinin üretimi ve kullanımı konularında daha az doğal kaynak ve iş gücü tüketimi ile en iyi sonuca nasıl ulaşacağı konusunda çalışmaktayız.koçkar, kalite, çevre, iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemleri belgelerine sahiptir.süreçlerimizin tüm aşamalarında yönetim sistemlerini etkin kullanmak suretiyle ulusal ve uluslararası standartlarda müşteri beklentilerini karşılayan ürünler üretmekteyiz.firmamız, üretim ve pazarlamasında türk ak onaylı ıso 9001 – ıso 14001 kalite belgesiyle kalitesini tescillemiştiramacımız, ülkemizde ve tüm dünya’ da bilinen, tercih edilen ve güvenilen bir firma bir marka olarak gelişmemizi sürdürmektir. Bunun için gerekli olan her türlü istek, azim ve donanıma sahip olduğumuzu biliyor bu hedefe ancak değerli müşteri ve paydaşlarımız ile omuz omuza ulaşabileceğimize inanıyoruz.

İşimizin her aşamasında olduğu gibi bugünde, yarında kalite kimyamızda var!