+90 552 707 35 55 [email protected]

Uniroyal Kimya

UNIROYAL KİMYA

Uniroyal Kimya A.Ş. 2013 yılında kurulmuş olup, 2015 sonunda kurumsal yapısına bürünüp marka tescili ve diğer belgelerini tamamlayarak hizmetlerine devam etmektedir. Türkiye’nin en kaliteli halı şampuanları, leke çıkarıcıları, parfümleri Uniroyal Kimya A.Ş. güvencesiyle sunulmaktadır. Kurulmuş olduğu günden bu yana dünyadaki teknolojik gelişmeleri ve yeni trendleri takip ederek yaptığı işi bir adım ileriye taşımaya ve sektörün ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmektedir. Uniroyal Kimya yıllardır olduğu gibi, artan yatırım planları, yeni projeleri, ürünleri ve büyüyen iş hacmiyle Türkiye’de sahip olduğu konumunu sürdürecektir.

İnsan ve çevre sağlığı gözeten ekolojik ürünler tasarlamayı sadece halı sektörü için değil evlerimize giren her türlü çözüm kimyasalında geliştirmektedir. 

Firmamız kuruluş amacı nihai ürün kalitesi ve müşteri memnuniyetiyle bu sektörde yer alan firmaların büyümesini sağlamaktır. Bu hedefte kararlı bir biçimde yoluna devam edecektir. Böylece Uniroyal Kimya A.Ş ürünlerini tüketenler iş hacimlerinin otomatik olarak büyüdüğünü göreceklerdir.