+90 552 707 35 55 [email protected]

OLMO 

2000 yılında olmo makine sanayi olarak başlayan başarı öykümüz geniş hizmet yelpazesiyle sizin için müşteri odaklı olarak yoluna devam etmektedir. Firmamız endüstriyel temizlik alanlarında; sanayi tipi ıslak kuru vakum makinelerinden zemin temizlik ve cilalama makinelerine halı sıkma kurutma makinelerinden yüksek basınca sahip sıcak/soğuk özelliklerde profesyonel yıkama makinelerine halı koltuk yıkama ve kurutma makinelerinden oto kuaför süpürge çeşitleri sıcak hava üfleyici ahtapotlar köpük püskürtme tankları motor, Motopomp pompa ve oto temizlik ve koruma sektörüne kadar tüm ürün gruplarında kimyasal ürünlerin imalatı satış işlemi ve servis hizmeti vermektedir.

Olmo temizlik makineleri üstün özelliklere sahip olmakla birlikte dayanıklı ve kalitelidir. Anahtar teslimi açmış olunan iş yerlerinde eğitimi de üstlenen firmamız Trifaze Vakumlar ve Otomatlar ile ilgili olarak Hazan Makinenin Bölge Bayiliğini yürütmektedir. Bunun yanında şirketimiz otomobil servis ekipmanları yağlama ekipmanlar kompresörler ve jenaretör grubu gibi makinelerin satış işlemini ve servis hizmetini gerçekleştirmektedir.

Bayilik anlamında reis shop olarak jeneratör ve kompresör gruplarının bayiliğini yapan firmamız aynı zamanda makita lavor dolmar gibi ürünlerin Ege bölge distribütörlüğünü yürütmektedir. Önem verdiğimiz en önemli husus firma olarak kalite anlayışımızı sürekli hale getirerek müşteri memnuniyetini en üst seviyelerde devam ettirmektir. Sürekli gelişme prensibi altında çalışanlarımız müşterilerimiz ve topluma yönelik olarak en kaliteli hizmeti güvenilir bir şekilde sağlamak ve yenilikçi yapımızla kurumumuza yakışan bir tutum sergileme saygınlığını her zaman devam ettirmek en önemli misyonumuzdur.

Uluslararası alanda ön plana çıkan ve başarılarıyla adından her defasında söz ettirecek hizmet ve kalitede zirveyi nitelik sahibi insan kaynağıyla sağlayarak sektörde en hızlı büyüyen firma olabilmek ve bunun neticesinde Türkiye’de sayılı firmalar arasında yer alabilmek vizyonumuzun en önemli parçasıdır. Firmamız şimdiye kadar çizmiş olduğu profili bundan sonrada çizecek olup her zaman insan odaklı çalışmaya devam edecek ve kendi çalışanlarından müşterilerine kadar bütün bir saygı çerçevesinde yoluna hızlı ve etkin adımlarla ilerleyecektir.