+90 552 707 35 55 [email protected]

Magic Green

MAGIC GREEN

3N Kimya Temizliğe Sihirli Dokunuş mottosuyla 2006 yılında başlamış olduğu marka yolculuğunda pratik hızlı kullanım kolaylığı ile doğada biyolojik parçalanabilir özelliğe sahip ürünler üreterek Türkiye'nin kullanımına sunuyor.

Ev Temizlik ürünleri grubunda Sihirli Su ve Sihirli Sıvı markamızla Derz, Lavabo, Fayans Temizleyici, Aktif Köpük Banyo Temizleyici, Hijyen Genel Temizleyici, Yağ Çözücü, Asprince Leke Giderici, Silikonlu Cam Metal Temizleyici, Granit & Mermer Temizleyici, Yüzey Temizleyici, Halı şampuanı, Çamasır Deterjanı Üretimi ile,
Ev dışı tüketim ürünleri grubunda Magic Green markamızla Hijyen Genel Temizleyici, Halı şampuanı, Yağ ve Leke Giderici, Çay Kahve leke çıkarıcı, Çamaşır ve Halı Parfümü imalatı yaparak Türkiyenin kullanımına sunuyoruz.

Üretimden müşteri hizmetlerine, tüm birimlerde sürdürülebilir kalite anlayışı ile ilerleyen yenilikçi bir firmayız. Yeşil bir gelecek için doğada %80’in üzerinde parçalanabilir özelliğe sahip çevre dostu ürünler sunuyor ürünlerimizde kaynak kullanımlarını en aza indirgemeyi amaçlıyoruz. Müşterinin ihtiyacına yönelik ürünlerin belirlenip en yararlı çözümleri sunarak temizlik ve hijyen gereken her alanda pratik hızlı etkin sonuçlar elde edilmesini sağlıyoruz müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmayı amaçlıyoruz.