+90 552 707 35 55 [email protected]

KTM Makina

KTM MAKİNA

2005 yılında Konya’da kurulan firmamız, yatırımlarına hızla devam ediyor. Kalite ve en uygun fiyat sloganıyla yola çıktığımız KTM makine olarak, siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak adına, yeni yerimizde; 800 m² kapalı üretim alanı, 500m² açık, 300m² idari binamızla hizmet vermeye başladık.

Kaliteli materyal ve en uygun fiyatı hedef haline getiren firmamız; halı sıkma ve fırçalama ekipmanları yanı sıra oto yıkama, buharlı oto yıkama, ahtapot, koltuk yıkama, köpük tankı, kompresör imalatı ve satışıyla 13 yıldan bu yana tedarik sağlıyoruz, edindiğimiz tecrübeyle yoluna devam eden firmamız, otomatik halı yıkama, toz alma, çırpma, yorgan yıkama makinelerinin seri üretimine başlamıştır.

 

KTM Makine profesyonel hizmet anlayışıyla %100 müşteri memnuniyetini esas alarak, firmamızda titiz personellerimizle, vermiş olduğunuz siparişlerinizi, belirlemiş olduğumuz tarihte teslim ediyor. Kurulum ve servis desteğinin yanı sıra, 2yıl garanti veren firmamız, üretmiş olduğumuz makinelerin, 10 yıl parça bulundurma garantisini veriyor. Gün geçtikçe genişleyen ağımızla, başta Kazakistan, Kırgızistan, Irak, Almanya, Katar, Rusya, Azerbaycan, Avusturya, Avusturalya, olmak üzere birçok ülkeye ihracatlarımız devam etmektedir.