+90 552 707 35 55 [email protected]

Kaparlar

KAPARLAR MAKİNA SANAYİ

KAPARLAR Buharlı Ütü ve Tekstil  Makineleri  Ltd. Şti., 1980 yılından itibaren ütü makineleri  ve basınçlı buhar kazanları ile İzmir’de faaliyet göstermektedir.

 Türkiye genelinde halen yüzlerce tesiste çalışır vaziyetteki binlerce makinesi ile geniş bir referans listesine sahip olan Kaparlar,  yeni tasarım, proje dizaynı, imalat, satış, montaj ve teknik servis gibi her türlü faaliyet ile komple hizmet vermektedir.

Bu üretim tesisi, 1700 m² üretim alanı içerisinde 10 personeli ile yılda 400 adet cihaz üretmektedir. Ar-Ge bölümünde geliştirilen patentli makine ve sistemler,  yüksek verimli ütü makineleri, merkezi sistem ve buharlı basınç kapları ile ekonomik bir şekilde kurulabilmektedir.

Türkiye’nin her yerinde kullanılan bu üstün nitelikli makineler ISO 9001 ve CE sertifikalarına sahiptirler. Kaparlar Buharlı Ütü ve Tekstil Makinaları Ltd. Şti., 2010 yılında Star markasının da patentini alarak bünyesine almıştır. Silter, Malkan, Yuki, Aydın Trafo gibi markaların mümessilliğini yürütmektedir.