+90 552 707 35 55 [email protected]

Hilal Fırça

HİLAL FIRÇA A.Ş.

Türkiye’ de, çeyrek asra yakın tecrübesiyle, kaliteden ödün vermeden üretim yapan ve müşterilerinin sadece tedarikçisi değil, aynı zamanda bir çözüm ortağı olarak da hizmet veren bir fırça devi var: Hilal Fırça. Fırça üretiminde Türkiye’bde ilk sıralarda yer alan Hilal Fırça, adını ve kalitesini sadece Anadolu’ ya değil; Amerika, Rusya, Almanya, Gürcistan, Kazakistan, Kıbrıs ve Azerbaycan gibi dünyanın farklı kıtalarındaki birçok ülkeye taşıyarak ülkemizin gururu olmaya devam ediyor.

Hilal Fırça’ nın vizyonu geniş, hedefleri ise büyük. Kaliteli ürünlerini ihraç etmekle yetinmeyen Hilal Fırça, aynı zamanda Avrupa’ nın önde gelen fırça üreticileri arasında yer almak istiyor ve bunun için de daima yeni projeler, yeni ürünler üretiyor. Alanında uzman personeliyle sektörün ihtiyacına cevap verecek yepyeni ürünleri tasarlıyor.

AR-GE çalışmalarına dev yatırımlar yapan Hilal Fırça, sürekli araştırıyor, geliştiriyor ve böylelikle sektöre yön vermeye devam ediyor. ARGE’yi ve inovasyonu bir şirket prensibi haline getiren Hilal Fırça, sadece fırça değil, daima yenilik de üretiyor. Her geçen gün kendisini yenileyen ve geliştiren şirket, bitmeyen enerjisiyle sektöre hep ilkleri getiriyor.