+90 552 707 35 55 [email protected]

HALI YIKAMA FUARI İSTANBUL’DA 1-4 ARALIK 2021 TARİHLERİNDE TEMSİAD ÖNCÜLÜĞÜNDE GERÇEKLEŞİYOR

HALI YIKAMA FUARI İSTANBUL’DA 1-4 ARALIK 2021 TARİHLERİNDE TEMSİAD ÖNCÜLÜĞÜNDE GERÇEKLEŞİYOR

Türkiye’den onlarca üretici, yenilikçi ürünleri, rekabetçi fiyatları ve cazip teklifleri ile sizleri 1-4 Aralık 2021 CLEAN EURASIA fuarına bekliyor.

 

Saygıdeğer Halı Yıkamacı İş İnsanları;

Türkiye Temizlik Sanayicileri olarak, uzun yıllardır dünyanın dört bir yanında halı yıkama işletmesi sahibi binlerce iş insanına ürün tedariği sağlamanın haklı gururunu yaşıyoruz. Öncelikle bizlere duyduğunuz güven için teşekkür ederiz.

 

Güveninize layık olabilmek için sürekli gelişim, Ar&Ge ve teknoloji yatırımı yaparak yolumuza devam ediyoruz. 2017 yılından beri TEMSİAD (Temizlik Sanayici ve İş Adamları Derneği) olarak, özellikle yurt dışındaki siz değerli müşterilerimize daha verimli ticari seyahatler yapabilme imkanı sunmak ve bu güzel sektöre bir uluslararası fuar kazandırmak için çalışıyoruz.


Bu çalışmalar doğrultusunda:
Birinci Uluslararası Sektör Zirvesini İstanbul Holiday Inn Hotel’de 2017 Mart ayında gerçekleştirdik. 10 ülkeden ziyaretçi ağırladığımız bu etkinlikle yolumuza başladık. İkinci Uluslararası Sektör Zirvesi Pullman İstanbul Airport Hotel & Convention Center’da, Aralık 2017 tarihinde gerçekleşti. Bu organizasyonda 22 ülkeden misafir ağırladık.

 

2019 Ocak ayı geldiğinde sektörümüzün artık resmi bir fuar organizasyonu vardı. CCE EXPO ismi ile Pullman İstanbul Airport Hotel & Convention Center’da gerçekleşen fuarda onlarca ülkeden ziyaretçi ağırladık.

 

2020 yılının Aralık ayında yapmayı planladığımız fakat Covid-19 Pandemisi dolayısı ile ertelemek zorunda kaldığımız CLEAN EURASIA EXPO nihayet 1-4 Aralık 2021 tarihinde, İstanbul’un en güzel fuar alanlarından birisi olan AVRASYA GÖSTERİ VE SANAT MERKEZİ’nde kapılarını açıyor.

 

İstanbul’un tüm tarihi ve kültürel mekanlarına çok yakın konumda, denize sıfır bir fuar gerçekleştireceğiz. Onlarca tedarikçi, aylardır süren yoğun bir çalışma ile siz değerli misafirlerimiz için yenilikler, fırsatlar ve projeler üretti.

 

Yılın yorgunluğunu atacağınız hoş bir tatil ve iş potansiyelinizi zirveye taşımanıza yardımcı olacak teknoloji yatırımları için 1 Aralık’ta İstanbul’da buluşalım.

 

Her türlü soru, görüş, öneri ve talebiniz için bize ulaşabilirsiniz.
Saygılarımızla

TEMSİAD YÖNETİM KURULU